Hakkımızda

ADA DANIŞMANLIK

Mersis’te yapılacak olan işlemler hakkında insanları bilgilendirmek için kurduğumuz mersisdestek.net‘ten sonra, bu konudaki talebi profesyonel olarak karşılamak adına Ada Danışmanlık ve Bilişim Hizmetleri, 2014 yılında kurulmuştur. 

Kuruluş aşamasından sonra gelen talepler doğrultusunda ticaret sicil işlemlerinin sorunsuz çözümlenmesi anlamında kadromuza mali müşavir ve emekli ticaret sicil sorumlusu eklenmiştir.

Amacımız, ticari kuruluşların Mersis sisteminde ve ticaret sicil işlemlerinde en kısa sürede sonuca ulaşmasını sağlamak, gereksiz vakit ve nakit kayıplarının önüne geçmektir.

Ayrıca Ada Danışmanlık olarak TÜRKKEP Kayıtlı Elektronik Posta Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş ile imzaladığımız iş ortaklığı sözleşmesiyle Gebze’de ilk ve tek olarak Kayıtlı Elektronik Posta (KEP), E-Fatura, E-İmza, E-Arşiv, E-Defter konularında hizmet vermeye başlamıştır.

 

 

 

 

Speak Your Mind

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>